Okładka książki Egzamin MCTS 70-652: Konfigurowanie wirtualizacji systemów Windows Server Training Kit
Ruest NelsonDanielle Ruest Wydawnictwo: APN Promise informatyka, matematyka
informatyka, matematyka
Exam MCTS 70-652: Windows Server Virtualization, Configuring Training Kit
APN Promise
2009-10-01
2009-10-01
Leszek Biolik
Windows Server 2008 R2 Windows Server Microsoft Wirtualizacja Hyper-V Training Kit Egzamin MCTS

Okładka książki MCTS Egzamin 70-652 Konfigurowanie wirtualizacji systemów Windows Server Grandmasters, Ruest Nelson, Danielle Ruest
Ocena 0,0
MCTS Egzamin 7... Grandmasters, Ruest...
Okładka książki Windows Server 2003. Podręcznik administratora Ruest Nelson, Danielle Ruest
Ocena 0,0
Windows Server... Ruest Nelson, Danie...