MCTS Egzamin 70-652 Konfigurowanie wirtualizacji systemów Windows Server

Okładka książki MCTS Egzamin 70-652 Konfigurowanie wirtualizacji systemów Windows Server
GrandmastersRuest Nelson Wydawnictwo: Promise informatyka, matematyka
informatyka, matematyka
Promise
2016-11-24
2016-11-24
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Egzamin MCTS 70-652: Konfigurowanie wirtualizacji systemów Windows Server Training Kit Ruest Nelson, Danielle Ruest
Ocena 7,0
Egzamin MCTS 7... Ruest Nelson, Danie...
Okładka książki Windows Server 2003. Podręcznik administratora Ruest Nelson, Danielle Ruest
Ocena 0,0
Windows Server... Ruest Nelson, Danie...