Dyskusje o książce Wojna kobiet

dokończ tytuł
 Nauczycielka Nauczycielka  Drzwi...
4 godz. temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (GRUDZIEŃ 2020)
Jak co roku wystawiłam nieco książek na WOŚP :) Inne rzeczy też są :) Polecam https://allegro.pl/uzytkownik/QuakeBass
2 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (STYCZEŃ 2019)
Sprzedam:  Świat podziemi Świat podziemi  Konsekwencje pożądania  Konsekwencje namiętności  Tajemnica
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Grudzień 2017)
Ja ogólnie to książek kupionych mam całkiem sporo. Nawet większości to nie odznaczyłem tu na portalu. Z tym że kupione książki to trzymam na zapas, większość książek które przeczytałem pochodzi z biblioteki miejskiej. Obecnie mam wypożyczonego "Zabójcę strachu" i parę książek Seymoura i tam jeszcze coś.
WYMIENIE/SPRZEDAM (wrzesien 2017)
Sprzedam 15 zł/szt  Życie w innych światach. Dwudziestowieczna debata nad życiem pozaziemskim  Po prostu Wszechświat. Proste odpowiedzi na trudne pytania  Potęga i piękno. Ekstremalne zjawiska w kosmosie  Peter Higgs. Poszukiwania boskiej cząstki  Fizyka rzeczy niemożliwych. Fazery, pola siłowe, teleportacja i podróże w czasie
Wymienie/Sprzedam (sierpień 2017)
mamy WRZESIEŃ, a to jest wątek na SIERPIEŃ. piszcie we właściwym, a nie tak bezmyślnie w starym...
Pokazuje 6 z 22
Zobacz kolejne