Niezwykła prośba

Okładka książki Niezwykła prośba
Louise Allen Wydawnictwo: HarperCollins Polska Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Fajna książka.

Fajna książka.

Super książka. Szczerze polecam. Pewnie jeszcze nie raz z miłą chęcią do niej powrócę .

Ją skrzywdzono. On skrzywdził. Spotkali się, bo on odebrał jej jedyne źródło utrzymania i... romans jak się patrzy. :-)

Jest to jeden z najlepszych Harquin jaki przeczytałam od lat. Spójna, rozwinięta fabuła. Zakończenie nie leci na łeb na szyje. Przyjemna i zaskakująca.
Przyczepie się do opisu. Ktoś chyba nie czytał książeczki. Pozdrawiam ;)

Przyczepie się do opisu. Ktoś chyba nie czytał książeczki. Pozdrawiam ;)

Dodaj cytat z książki Niezwykła prośba