Dyskusje o książce Będziesz tam?

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Znajdź książkę
@nellik29 , dokładnie o tą okładkę mi chodziło. Brawo 💪
20 godz. temu
Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2019
Rok 2019 był dla mnie dobrym czytelniczym rokiem. W ramach wyzwania przeczytałam 24 książki. Wyzwanie zakończone sukcesem! Dzięki niemu przeczytałam książki, po które raczej bym nie sięgnęła nie chcąc zmieniać swoich czytelniczych przyzwyczajeń. Okazało się, że czasem warto zmienić upodobania :) Mam nadzieję, że wyzwanie 2020 pozwoli mi odkryć jeszcze więcej ciekawych...
4 lata temu
52 książki 2017
108  Tam, gdzie śpiewają drzewa Tam, gdzie śpiewają drzewa przyjemna lektura na zamknięcie roku.
72036
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Listopad 2017)
Pojechałam oddać przeczytane i przywlokłam następne:  Schronienie Schronienie  Sieroce pociągi Sieroce pociągi  Zimowy monarcha Zimowy monarcha  Nieprzyjaciel Boga
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Październik 2017)
Wypożyczyłam:  Odnaleziony Odnaleziony  Już mnie nie oszukasz Już mnie nie oszukasz  Stokrotka w kajdanach Stokrotka w kajdanach  Dom na wzgórzu
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Czerwiec 2017 )
 Miasteczko Salem Miasteczko Salem  Martwa strefa Martwa strefa W końcu dorwałem :-)
Pokazuje 6 z 14
Zobacz kolejne