Kup teraz - 17 ofert w cenie od 6.99 zł do 37.91 zł

Odnaleziony

Harlan Coben Wydawnictwo: Albatros Cykl: Mickey Bolitar (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
Found
Robert Waliś
Albatros
Robert Waliś literatura amerykańska morderstwo tajemnica intryga śledztwo zabójstwo Young Adult
Found
Mickey Bolitar (tom 3)
kryminał, sensacja, thriller
Robert Waliś

Książka świetna, przeczytana jednym tchem.

Książka tak na 5,5

"To że czynisz dobro, nie znaczy że zło cię nie odnajdzie"

I ta część była lekka którą szybko się czytało. Nastolatkowie rozwiązujący zagadki zdecydowanie przerysowani - bardziej dojrzali i sprytniejsi niż dorośli? policja? Zakończenie trochę słabe - powinny być konkretnie wyjaśnione zdarzenia i kara dla kłamców.
Cały cykl spokojnie nadaje się na...

Uwielbiam Cobena. Na początku tej części myślałam,że książka będzie słaba bo jakoś te rozdziały czytałam a nic sie ciekawego nie działo,ale potem się rozkręciło. A końcówka najlepsza. Nie spodziewana. Co prawda książki z Mickeyem nie pobiją książek z Myronem., ale warto przeczytać. Ja czytałam jednym tchem.

Amerykańskie zakończenie, nie-realistyczna fabuła. Spoko rozrywka, ale 0 wartości.

Rewelacja 😍🤩

Kiedy skończyłam czytać ostatnią książkę z serii o Mickey'u Bolitarze byłam trochę skonsternowana. Jak to? To już koniec? A gdzie wyjaśnienia? Niestety wiele wątków, które żywo mnie interesowały zostały potraktowane po macoszemu i nie wiadomo co było dalej :( Ponadto bardzo, ale to bardzo irytuje mnie postać matki naszego bohatera. Dziwię się młodemu Bolitarowi, że był dla...

Właśnie takie powinny być zakończenia! Zaskakujące i przewrotne. Książka jako trzecia część sagi zaczęła się tak jak poprzednie, nie byłam przekonana o tym że się rozkręci, a jednak. Każda z części napisana jest w taki sposób aby czytelnik czytający niezależną część wiedział jakie były przygody bohaterów. Cieszę się, że to koniec przygód Mickyiego, w końcu przestał użalać...

Tytul podpowiada zakończenie. Psuje to cała zabawę. Nawet nie wiem co napisać. Trochę wciągająca. Trochę ogłupiająca. Druga część lepsza. Po przeczutaniu tej książki mądrzejsza nie będę. Ale przynajmniej miałam rozrywkę wątpliwej jakości na jeden wieczór.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Rewelacja! Świetnie skończona seria. Bardzo żałuję, że nie mogę sięgnąć po kolejną część... to chyba największy minus trylogii.

Świetne zakończenie serii! I choć , niestety zaspoilerowalam sobie zakończenie książki, bo otworzyłam sobie ostatnią stronę i przeczytałam ostatnie zdanie , które po prostu wszystko mówiło , to z ogromną przyjemnością przeczytałam całą książkę niecierpliwie czekając w jaki sposób , główny bohater dojdzie do finału! Świetna książka , cudownie się czyta , pochłonęłam w...

3 414
    1 504