Słownik kieszonkowy polsko-rosyjski i rosyjsko-polski

Inessa Nikolaevna MitronovaGalina Vladimirovna Sinicyna Wydawnictwo: Russkij Jazyk encyklopedie, słowniki
1986-01-01
1969-01-01
Russkij Jazyk
języki obce język rosyjski
encyklopedie, słowniki
1986-01-01
języki obce język rosyjski

Okładka książki Słownik kieszonkowy polsko-rosyjski i rosyjsko-polski Inessa Nikolaevna Mitronova, Galina Vladimirovna Sinicyna
6,7
Słownik kieszo... Inessa Nikolaevna M...

Mam w domu identyczne wydanie. Jak do tj pory pierwszy i jedyny, dzięki któremu miałem przyjemność zapoznać się z tym pięknym językiem.

Słownik ma swoje lata. Został wydany w latach sześćdziesiątych dwudziestego wieku. Pomógł mi kilka razy i spisał się bardzo dobrze. Format mały, kieszonkowy, poręczny. Zestaw haseł ograniczono tutaj do słów najbardziej potrzebnych i używanych z pewną ilością najczęściej używanych zwrotów i wyrażeń.
Słownik rozpoczyna się przedmową od wydawnictwa. Dalej podano najważniejsze...

• W domowej bibliotece
  • Języki