Nowe Książki 9/2013

czasopisma
Instytut Książki
2013-09-01
2013-09-01

Kolejna edycja świetnego miesięcznika pełnego recenzji na wysokim poziomie i informacji o nowościach wydawniczych. Szata edytorska nie jest efektowna, ale to pismo jest, moim zdaniem, lekturą obowiązkową dla każdego poważnego miłośnika książek. W tym numerze b.dobra recenzje następujących książek: ‘Kto zabił Jezusa’ Lisickiego, `6 miesięcy w 1945’ Dobbsa, ‘Nasze histerie, nasze nadzieje’ Konwickiego, i wiele wiele innych.

praca zbiorowa Nowe Książki 9/2013 Zobacz więcej
praca zbiorowa Nowe Książki 9/2013 Zobacz więcej