Ekspresowe porady fotograficzne

Galaktyka
2013-10-11
2013-10-11
fotografia

Całkowita zgodność produktu z opisem ;) Porady rzeczywiście są ekspresowe. Raczej dla początkujących fotografów lub dla utrwalenia wiedzy. Czyta się bardzo przyjemnie, od deski do deski. Polecam początkującym!

Dla początkujących doskonałe wprowadzenie do świata fotografii

Dla początkujących doskonałe wprowadzenie do świata fotografii

Fajna pozycja dla początkujących amatorów fotografii. Cenne porady jak poprawić jakość swoich zdjęć.

Porady powtarzają się i w innych książkach autora, ale jeśli ktoś ich nie czytał, zdecydowanie polecam!

Książka o rzetelnych radach jak dla początkującego amatora tego pięknego hobby

Książka o rzetelnych radach jak dla początkującego amatora tego pięknego hobby

• Przeczytane w 2018
  • Kulinara, kolorowanki i poradniki
  • -- DOC: POR: Fotografia
  • RUMIA STACJA KULTURA
  • Fotografia / fotoedycja

Dodaj cytat z książki Ekspresowe porady fotograficzne