Portfel inwestycyjny klasyczny i alternatywny

Okładka książki Portfel inwestycyjny klasyczny i alternatywny
Elżbieta Ostrowska Wydawnictwo: C. H. Beck biznes, finanse
biznes, finanse
C. H. Beck
2011-01-01
2011-01-01
Finanse Portfel Inwestycyjny Ekonomia

Książka zdecydowanie dla zaawansowanych w dziedzinie inwestowania. Człowiek nie mający nic wspólnego z ekonomią, finansami, a nawet sam student będzie miał raczej problemy z ogarnięciem tematów poruszanych przez autorkę.

Dodaj cytat z książki Portfel inwestycyjny klasyczny i alternatywny