Portfel inwestycyjny klasyczny i alternatywny

Elżbieta Ostrowska Wydawnictwo: C. H. Beck biznes, finanse
C. H. Beck
Finanse Portfel Inwestycyjny Ekonomia
biznes, finanse
Finanse Portfel Inwestycyjny Ekonomia

Książka zdecydowanie dla zaawansowanych w dziedzinie inwestowania. Człowiek nie mający nic wspólnego z ekonomią, finansami, a nawet sam student będzie miał raczej problemy z ogarnięciem tematów poruszanych przez autorkę.

• Inwestowanie
  • Edukacja
  • 2017

Dodaj cytat z książki Portfel inwestycyjny klasyczny i alternatywny