Dyskusje o książce Przepiórki w płatkach róży

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
 Czas krwawego księżyca. Zabójstwa Osagów i narodziny FBI Czas krwawego księżyca. Zabójstwa Osagów i narodziny FBI
17 godz. temu
Pamiętam, że....ale nie pamietam tytułu książki
Hej, ostatnio chodzi mi po głowie książka, którą czytałam lata temu.  Jedyne, co zniej pamiętam, to że główna bohaterka była córką senatora/gubernatora (albo ojciec startował na prezydenta) i dostawała listy z pogróżkami. Zatrudnili dla niej ochroniarza ze służb specjalnych (jakiś, nie pamiętam czy to był SEAL czy co), na początku się nie dogadywali, później okazuje się, że...
1 tydz. temu
Najpiękniejsze okładki książek
Hwang S.M. "O kurze, która opuściła podwórze" Zauroczyła mnie ta okładka! Brawo dla Joanny Rusinek.
31 tyg. temu
Haitańskie objawienie, czyli jak Alejo Carpentier odkrył realistyczno-magiczną Amerykę
Z książek, które Pani wymieniła znam jedynie Dom Duchów, ale bardzo dziękuję, po otworzeniu bibliotek z ciekawości wybiorę się i poszukam tych pozycji :) Pozdrawiam
JEŚĆ OCZAMI. Książki na pobudzenie apetytu
Jak tu nie jeść przy takich książkach? Od czytania o jedzeniu robię się głodna...
4 lata temu
jakie audiobooki wam się podobały?
Stuhr jest genialnym interpretatorem - czytając kwestie Cormorana Strike'a po prostu mnie rozwala!
Pokazuje 6 z 27
Zobacz kolejne