Smerfy. Opowieść Ciamajdy

Papilon
2011-08-19
2011-08-19
32 min.

Bardzo skrócona wersja filmu fabularnego o podróży kilku smerfów i Gargamela do NYC.

Film oczywiście ciekawszy - książka moooocno skrócona.

Kto nie zna tych małych niebieskich stworków? Jestem pewna,że nie ma takiej osoby. Ja sama bardzo je lubię i historię z nimi związane. Dlatego gdy tylko pojawił się film 3D pobiegłam wraz z rodziną na seans.

Właśnie na jego podstawie została napisana ta książeczka. Ciamajda, bo to przecież jego opowieść chce przekazać czytelnikom swoją wersję tej historii. Wcale...

• Przeczytane z Oliwką
  • 2020