Ekonomia prestiżu. Nagrody, wyróżnienia i wymiana wartości kulturowej

James English Wydawnictwo: Narodowe Centrum Kultury nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Economy of prestige : prizes, awards, and the circulation of cultural value
Przemysław Czapliński, Łukasz Zaremba
Narodowe Centrum Kultury
Ekonomia ekonomia kultury kultura życie literackie życie intelektualne nagordy wyróżnienia sztuka estetyka kultura masowa przemysły kulturalne
Economy of prestige : prizes, awards, and the circulation of cultural value
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Przemysław Czapliński, Łukasz Zaremba