Blues All Around Me The Autobiography of B. B. King

Okładka książki Blues All Around Me The Autobiography of B. B. King
Riley B. KingDavid Ritz Wydawnictwo: HarperCollins biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
HarperCollins
2011-03-08
Data 1. wydania:
2011-03-08
angielski
9780062061034
BB King Blues

Nie przepadam za (auto)biografiami, ale ta bardzo starannie napisana opowieść B. B. Kinga jest arcydziełem. Jest w niej wszystko, co chcielibyśmy wiedzieć o blusie i USA z tamtych lat.

Dodaj cytat z książki Blues All Around Me The Autobiography of B. B. King