Historia ustroju Polski X-XX w

Marian Kallas Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN historia
Wydawnictwo Naukowe PWN
Rzeczpospolita Polska konstytucja prawo
historia
Rzeczpospolita Polska konstytucja prawo

Doskonała praca obejmująca bardzo szeroki zakres czasu-od połowy X wieku, do lat dziewięćdziesiątych wieku XX. Tematyka również jest bardzo obszerna, obejmuje sądownictwo, administrację, rozwój samorządów. Wszystko usystematyzowane, pisane w sposób łatwo przyswajalny. Książka bardzo pomocna przy egzaminach.

• Historia
  • historia
  • Archiwistyka
  • XX wiek
  • Administracja
  • W domowej bibliotece

Dodaj cytat z książki Historia ustroju Polski X-XX w