Gdańsk Sierpień 1980

praca zbiorowa Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy Związków Zawodowych literatura faktu
8320201659
Instytut Wydawniczy Związków Zawodowych
solidarność
literatura faktu
8320201659
solidarność

To książka, po którą należy sięgnąć zwłaszcza dziś, aby nie zapomnieć, jak to było.

Popełniliśmy wtedy wiele błędów, ale zaczęliśmy wreszcie być solidarni wobec siebie i mieć odwagę zawalczyć o siebie, jakby zdawało się, z przeciwnikiem nie do pokonania.
Jak wiemy, dalej nie było łatwo. Ale tak to się zaczęło. Dalej popełnialiśmy i popełniamy błędy, ale historii nie...

• DOMOWA BIBLIOTEKA
  • Rozliczenie z przeszłością