7 nawyków szczęśliwej rodziny

Okładka książki 7 nawyków szczęśliwej rodziny Stephen R. Covey, Sandra Merrill-Covey
Okładka książki 7 nawyków szczęśliwej rodziny
2003-01-01
8371207603
Iwona Majewska-Opiełka
szczęśliwa rodzina

Książka, którą powinien przeczytać każdy kto zaczyna swoje dorosłe życie. Przepełniona mnóstwem pozytywnej energii, cennych porad, prawdziwych historii i wskazówek jak pokierować swoim życiem rodzinnym. Książka ta wzrusza i motywuje każdego, którego pragnieniem jest posiadanie szczęśliwej rodziny. Autor książki to niesamowicie mądry i skromny człowiek z ogromem wiedzy i wrażliwością podpowiada na czym oprzeć swoje wartości, od czego zacząć, w którym kierunku podążać. Nie narzuca swoich poglądów, nie ocenia i podkreśla, że zawsze można zacząć od początku, zmienić swoją postawę, poprawić relację z małżonkiem i dziećmi. Podkreśla też, że istnieją prawa uniwersalne, które powinno się stosować niezleżnie od wyznania czy społeczeństwa w jakim żyjemy. Jest moim autrytetem, to osoba, której można zaufać, wszak doczekała się 9 dzieci. Dużo ustrukturalizowanej wiedzy, cytatów mądrych ludzi sprawia, że książka jest cenną pozycją w biblioteczce, po którą warto wracać.

Rozwiniecie 7 nawyków skutecznego działania w konktescie rodziny. Mnostwo historii i praktycznych porad jak wplata dobre nawyki by najblizszym było tylko lepiej :)

Biblia rodzinna, tyle w temacie

Biblia rodzinna, tyle w temacie

wspaniałe informacje! mnóstwo wskazówek jak stworzyć zdrową rodzinę, polecam całym serduchem!

2069

Świetna książka tego autora. Warto przeczytać. Czytałam ją na początku moich studiów. Pierwszy egzemplarz zostawiłam przez przypadek w pociągu, do którego źle wsiadłam, a po drugą poszłam, bo nie mogłam jej nie doczytać. To taki poradnik. Czyta się ją zastanawiając się nad swoim życiem. Polecam.

Książka ta jest świetnym uzupełnieniem "7 nawyków skutecznego działania". Mówi głównie o wdrażaniu 7 nawyków w rodzinach, ale myślę, że może okazać się wartościowa nie tylko dla rodzin.
Zawiera wiele dodatkowych treści i uzupełnień podstawowej książki. Szczególnie ciekawe są historie osób związane z każdym z nawyków i jest ich naprawdę sporo.
Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie polecam!

Rewelacja! Polecam każdej rodzinie! :) Nie jest to jednak książka tylko do przeczytania i odłożenia na półkę. Przedstawia ona jednak zasady, które z pewnością są podstawą szczęśliwej rodziny :) wierzę, że gdyby każdy się nimi kierował, rodziny były szczęśliwsze na każdym poziomie :) warto czytać ją całą rodziną i zacząć zmiany! Najlepiej od samego siebie! Polecam :)

Książka gruba ponieważ szczegółowo opisuje wszystkie nawyki ale jest ich tylko siedem, które warto znać. Polecam.

Książka, którą powinno przeczytać każde małżeństwo. A potem wprowadzać w życie rady w niej zawarte: spisać misję rodziny, jeść wspólne posiłki, organizować raz na jakiś czas dni tylko dla jednej osoby. W końcu Covey, ojciec dziewięciorga i dziadek 51 wnucząt, wie o czym mówi. To autor kilku bestsellerów, ekspert w dziedzinie przywódca, ale przede wszystkim ojciec rodziny, który stawia na pierwszym miejscu rzeczy najważniejsze.

Kolejna wybitna książka tego autora. Jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza książka dotycząca tego jak powinna wyglądać szczęśliwa rodzina i w jaki sposób ten stan osiągnąć. Książka w sposób kompleksowy omawia relacje rodzinne. Gorąco polecam każdemu, bo i tematyka dotyczy każdego z nas.

• Psychologia
  • Rodzina