Kup teraz - 7 ofert w cenie od 19.00 zł do 38.47 zł

Gawędy motocyklowe

Wojciech KopczyńskiKatarzyna Kuligowska Wydawnictwo: Wydawnictwo Motocyklowe motoryzacja
Wydawnictwo Motocyklowe
gawędy motocykle motoryzacja opowiadania podróże relacje z podrózy
motoryzacja
gawędy motocykle motoryzacja opowiadania podróże relacje z podrózy

Okładka książki Czasoprzestrzeń i grawitacja Wojciech Kopczyński, Andrzej Trautman
9,0
Czasoprzestrze... Wojciech Kopczyński...

Zbiór amatorskich opowiadań o pasji jaką są motory. Ten ryk silnika i zapach spalin to zrozumie chyba tylko ten kto to kocha .
Mamy tu opowiadania o podróżach, przygodach a także udziale w konkursach. Jest na wesoło ale jest i smutno.
Jedynym minusem w tej książce są czarno-białe zdjęcia więc trochę niewyraźne.
Ale odbyłam podróż bez wychodzenia z domu ,podróż...

Zazwyczaj nie dotykam kwestii wyglądu książek, bo zazwyczaj nie ma nad czym się specjalnie rozwodzić. Tym razem jednak swoją opinię rozpocznę od pierwszego wrażenia, jakie pozycja ta zrobiła na mnie, gdy tylko wzięłam książkę do ręki.
Jest pięknie wydana. Widać, że twórcy przyłożyli się i mieli ciekawy pomysł. Zdobiące każdą stronę delikatne grafiki (np. ślady bieżnika),...

Zbiór opowiadań opisujących jakże barwne potrafi być życie motocyklistów. Znajdziemy tutaj historię motocykla, który tuż przed finałem konkursu nagle zgubił iskrę, znajdziemy również historię zaszczepienia pasji do motocykli u młodego adepta. Co ciekawe - zebrane historie mają swoje przesłanie, które warto wyłapać między wierszami. Idealna do "luźnego czytania"

Książka niespotykana opisująca piękno życia motocyklistów

Specyficzny zbiór, trochę nierówny poziom między tekstami, ale klimat wyjątkowy.

jest wspaniała...polecam dla każdego pasjonata motocykli :) w sumie tylko pasjonat motocykli zrozumie tę książkę :)

• Wydawnictwo Motocyklowe
  • 2012
  • Chcę w prezencie
  • Biografie, reportaże, fakty...
  • Moja biblioteczka
  • Może kiedyś przeczytam

Dodaj cytat z książki Gawędy motocyklowe