Dżungla miasta

Zysk i S-ka
poradniki
2013-04-29
survival

Fatalna książka, napisana w stylu porad w tygodnikach dla gospodyń domowych i opatrzona ogromną ilością zdjęć "z internetu", które nic nie wnoszą.

jakby człowiek wiedział że upadnie to by nie wstawał... po tej książce można popaść w paranoję kompletną. Niemniej polecam inne książki znamienitego autora i nietuzinkowej postaci.

Nuda. Czyta się jak regulamin konta bankowego. Są to listy konkretów. Jednak spodziewałem się ujęcia w trochę bardziej obrazowy sposób, ciekawszy. A nie zbiór zasad i zaleceń.

Pożyteczna, praktyczna i przystępnie napisana. Uczy i pokazuje jak reagować w niemalże wszystkich możliwych sytuacjach. Polecam.

Opierając się na własnym, bogatym ( związanym z podróżniczym i reporterskim trybem życia) doświadczeniu Jacek Pałkiewicz prezentuje nam wiele użytecznych, potrzebnych wskazówek i rad jak w gwarnym, ludnym i wielkomiejskim gąszczu uniknąć niebezpieczeństw, zabezpieczyć się przed nimi a jeśli już naprawdę się zdarzą (czasami nie mamy na to zupełnie wpływu) wyjść z nich...

• Poradniki
  • Chcę w prezencie
  • Podróżnicze
  • Cały ten skarb jest MÓJ
  • Surwiwal
  • 2015

Dodaj cytat z książki Dżungla miasta