Wycena Przedsiębiorstwa. Od teorii do praktyki

biznes, finanse
2011-10-27
978-83-7561-133-5
wycena valuation giełda inwestycje

Dobra książka poświęcona zasadom i metodologii wyceny przedsiębiorstwa. Pisana przez szereg autorów którzy podzielili się poszczególnymi tematami. Traktuje kompleksowo o wycenie i jej filozofii. Autorzy skupiają się głównie na wycenie zgodnej z ideą ekonomicznej wartości aktywa gdzie filarem jest zdolność generowania wolnych przepływów pieniężnych. Chyba jedna książka...

• Biznes
  • Biznesowe