Świętość jest czymś tak prostym

Okładka książki Świętość jest czymś tak prostym
Św. Urszula Ledóchowska Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła Seria: Biblioteka Dnia Pańskiego religia
religia
Biblioteka Dnia Pańskiego
Edycja Świętego Pawła
2004-01-01
2004-01-01

więcej Więcej

"Może największym aktem miłości bliźniego
jest stała słoneczność duszy,
rozsyłająca wszędzie promienie jasne i ciepłe."

Piękne myśli św. Urszuli Ledóchowskiej, która w prostocie dnia codziennego dostrzegała drogę do świętości, zachęcając do słoneczności duszy.

Książka jest drogowskazem do świętości. W prosty sposób tłumaczy np. jak być szczęśliwym. I najwięcej szczęścia znajdziesz w służeniu innym ludziom wg św. Urszuli Ledóchowskiej.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

"Świętość jest czymś tak prostym" to niewielka publikacja ale z wielkim przesłaniem. Książka wydana w ramach serii "Biblioteka Dnia Pańskiego", stanowi zbiór 31 wypowiedzi św. Urszuli Ledóchowskiej, które mogą stanowić materiał do medytacji czy refleksji.

Teksty poruszają wiele ważnych dla życia duchowego tematów m. in. modlitwy, pracy, wychowania dzieci czy Bożej...

• Religia
  • ź+2020
  • 04. Studenckie lata
  • ♥ A to Polska właśnie
  • Wezmę przy przeprowadzce, bo moje
  • Religijne ✞
  • SPRZEDAM