Gurkensaat

Franziska Steinhauer Wydawnictwo: Gmeiner-Verlag GmbH Cykl: Peter Nachtigalls Fälle (tom 6) kryminał, sensacja, thriller
Data 1. wydania:
niemiecki
Gmeiner-Verlag GmbH
Franziska Steinhauer
Peter Nachtigalls Fälle (tom 6)
kryminał, sensacja, thriller
niemiecki
Franziska Steinhauer

„Gurkensaat“ to kolejna książka opowiadajca o kryminalnych przypadkach komisarza Petera Nachtigalla. Osoby, które pragną lepiej poznać jej autorkę, Franziskę Steinhauer, odsyłam do mojej recenzji poprzedniej pozycji z tej serii pt. „Wortlos”.

Tym razem komisarz Nachtigall tafia do domu właściciela znaczącego ogórkowego biznesu, Olafa Gieselke. W jednym z pokoi leży...

Dyskusje

Dodaj cytat z książki Gurkensaat