Leksykon broni białej i miotającej

Włodzimierz Kwaśniewicz Wydawnictwo: Bellona militaria, wojskowość
83-11-09617-1
Bellona
broń biała broń miotająca
Bellona
militaria, wojskowość
83-11-09617-1
broń biała broń miotająca

Przekrojowa, więc wiadomo, że o każdym elemencie uzbrojenia napisano tylko kilka zdań, o nielicznych (np. o szablach) do kilku stron. Podoba mi się. Tych, którzy nie do końca są przekonani do tego, czy ta tematyka to ich bajka, mogą zaciekawić pojedyncze przedmioty, inni pogłębią swoją wiedzę albo dowiedzą się o broniach, które mogą ich zafascynować - a stąd już niedaleko...

• Historia
  • Posiadam Popularnonaukowe
  • Encyklopedie
  • Historia, militaria, archeologia itp.
  • Dawne uzbrojenie
  • Szermierka
  • Albumy

Dodaj cytat z książki Leksykon broni białej i miotającej