Podręczny atlas świata

Okładka książki Podręczny atlas świata
Henryk GórskiStanisław Postek Wydawnictwo: Horyzont, Świat Książki turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy
Horyzont, Świat Książki
2001-01-01
2001-01-01
Świat Atlasy geograficzne

Okładka książki Atlas geograficzny dla szkół średnich Henryk Górski, Wanda Jędrzejewska, praca zbiorowa
Ocena 6,0
Atlas geografi... Henryk Górski, Wand...
Okładka książki Atlas geograficzny Zbigniew Brunner, Zofia Cukierska, Mieczysław Cukierski, Henryk Górski, Wanda Jędrzejewska, Teresa Kruk, Wiesław Kublin, Wanda Lisiecka, Alina Meljon, Bogumiła Pytkowska, Jan Rzędowski, Róża Tołstikowa, praca zbiorowa
Ocena 5,8
Atlas geografi... Zbigniew Brunner, Z...

Akcja rozgrywa się dosłownie wszędzie. Czasem trochę ciężko połapać się kto jest kim - mnóstwo bohaterów drugoplanowych, ale nie utrudnia to zrozumienia całości fabuły. Książka jest aktualnym do bólu obrazem istniejącego w większości do dziś środowiska i trzyma w napięciu. Przemierzasz np. Ocean Spokojny, a tu nagle bach! - Wyspy Tuamotu! Jeśli w takiej chwili nie byłbyś ostrożny, mogłyby spotkać Cię przykre konsekwencje... W związku z tym polecam tylko osobom, które mają mocne nerwy i tym, którym nie straszna przygoda.

Bardzo przejrzysty i praktyczny atlas z którego często korzystam. Szkoda że nie ma nowocześniejszych wydań tego atlasu.

Dodaj cytat z książki Podręczny atlas świata