Wybór. Dominacja czy przywództwo.

Zbigniew Brzeziński Wydawnictwo: Znak nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
The Choice. Global domination or Global leadership.
Znak
Zbigniew Brzeziński polityka międzynarodowa studia strategiczne geopolityka polityka zagraniczna USA
The Choice. Global domination or Global leadership.
Znak
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2004-01-01

Okładka książki Ameryka i Świat - rozmowy o globalnym przebudzeniu politycznym Zbigniew Brzeziński, Brent Scowcroft
Ocena 7,1
Ameryka i Świa... Zbigniew Brzeziński...
Okładka książki Odległa Rosja / Remote Russia Zbigniew Brzeziński, Zbigniew Brzeziński, Adam Bujak, Janusz Fogler, Tomasz Kizny
Ocena 8,0
Odległa Rosja ... Zbigniew Brzeziński...