Miasta marzeń. Budapeszt

Okładka książki Miasta marzeń. Budapeszt
praca zbiorowa Wydawnictwo: Agora Seria: Biblioteka Gazety Wyborczej: Miasta marzeń turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy
Biblioteka Gazety Wyborczej: Miasta marzeń
Agora
2009-01-01
2009-01-01
podróże przewodnik Budapeszt Miasta Marzeń

więcej Więcej

Uwielbiam przewodniki z tej serii. Do tego długo się zbierałam, aż ostatnio kupiliśmy bilety do Budapesztu. Przeczytałam dość szybko, fajnie wprowadza w atmosferę miasta, doskonały wstęp do zwiedzania. Dobre zdjęcia, mapy, oznaczenia.

Przeczytałem tę książkę, bo interesowały mnie atrakcje turystyczne Budapesztu (stolica Węgier). Książka (przewodnik) zawiera informacje przydatne dla turysty. Wartość tych informacji oceniam na osiem w skali dziesięciostopniowej. Książki nie warto dodawać do domowej biblioteki.

• Podróże
  • 2018
  • Lista życzeń
  • Turystyka (zagranica)
  • KHungaricum
  • · reportaże podróżnicze i przewodniki
  • Miasta Marzeń

Dodaj cytat z książki Miasta marzeń. Budapeszt