rozwińzwiń

Miasta marzeń. Budapeszt

Okładka książki Miasta marzeń. Budapeszt praca zbiorowa
Okładka książki Miasta marzeń. Budapeszt
praca zbiorowa Wydawnictwo: Agora Seria: Biblioteka Gazety Wyborczej: Miasta marzeń turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy
podróże przewodnik Budapeszt Miasta Marzeń

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Okładka książki Włochy. Cuda świata. 100 kultowych rzeczy, zjawisk, miejsc Elżbieta Charysz, Joanna Cieślewska, Tomasz Ławecki, Maciej Szopa, Magdalena Turowska-Rawicz, Marek Waśkiel, Monika Zalewska-Biełło
Ocena 6,6
Włochy. Cuda ś... Elżbieta Charysz, J...
Okładka książki Z dala od drogi... Teresa Kokocińska, Zenon Żyburtowicz
Ocena 6,9
Z dala od drog... Teresa Kokocińska,&...
Okładka książki Podróże marzeń. Cuda świata Iwona Janiak, Ewa Kropiwnicka, Andrzej Kropiwnicki
Ocena 7,5
Podróże marzeń... Iwona Janiak, Ewa K...

Przeczytałem tę książkę, bo interesowały mnie atrakcje turystyczne Budapesztu (stolica Węgier). Książka (przewodnik) zawiera informacje przydatne dla turysty. Wartość tych informacji oceniam na osiem w skali dziesięciostopniowej. Książki nie warto dodawać do domowej biblioteki.

Uwielbiam przewodniki z tej serii. Do tego długo się zbierałam, aż ostatnio kupiliśmy bilety do Budapesztu. Przeczytałam dość szybko, fajnie wprowadza w atmosferę miasta, doskonały wstęp do zwiedzania. Dobre zdjęcia, mapy, oznaczenia.

• Podróżnicze
  • Podróże
  • Przewodniki
  • Lista życzeń
  • 2018
  • · reportaże podróżnicze i przewodniki
  • KHungaricum

Dodaj cytat z książki Miasta marzeń. Budapeszt