Dyskusje o książce Farby wodne

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w Święta
Jak skończę, to na pewno obejrzę film :)
1 rok temu
Czytamy w weekend
Zaczynam piatek godzina 20 a kończę niedziela 22💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻  Sieć Alice  Tangerynka oby się udało 👍🏻😉
3 lata temu
Literatura obozowa: 5 książek o wojnie, które trzeba przeczytać
Warto przeczytać!!! Nie można przejść obojętnie wobec tej książki. Już nawet nie wiem ile razy wracałam do niej.  Kwiaty na stepie Kwiaty na stepie https://lubimyczytac.pl/ksiazka/57406/kwiaty-na-stepie/opinia/58729115?#opi...
3 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Marzec 2017 )
Na zakończenie marca listonosz przyniósł mi dwie paczuszki. Nie wiem czy amerykańscy naukowcy znaleźli miejsce w mózgu, które odpowiada za przyjemność, gdy listonosz wręcza nowiutkie książki? Oto one:  Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów
7 lata temu
52 książki w 2016
51/52 M. Czubaszek, A. Andrus „Każdy szczyt ma swój Czubaszek” 52/52 H. Mankell "Mężczyzna, który się uśmiechał" 53/52 J. Deaver "Tańczący trumniarz" 54/52 A. Pilipiuk "Kroniki Jakuba Wędrowycza" 55/52 J. Deaver "Puste krzesło"
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Kwiecień 2016)
Nie mogłam przejść obojętnie koło koszyków z książkami w Carrefour Za 12,99 zł  Sekretny język kwiatów  Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął Za 8,99 zł  Mój przyjaciel mrok Z 1 zł  Czy Nowy Jork płonie?
20797
8 lata temu