Dyskusje o książce Światu nie mamy czego zazdrościć. Zwyczajne losy mieszkańców Korei Północnej

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
52 książki w 2024 roku 🙂
18/52    Wołanie grobu Wołanie grobu
4 godz. temu
Książka z książki
Z pierwszego wpisu tej gry: „Zabawa polega na tym, że piszemy tytuł książki w którym znajduje się słowo z tytułu poprzednika.”    Mówi się. Porady językowe profesora Bralczyka Mówi się. Porady językowe profesora Bralczyka
8 godz. temu
Stosiki na kwiecień 2024
 Biała mapa Biała mapa  Chwile Chwile  Dzieci nocy. Nadzwyczajna historia współczesnej Rumunii Dzieci nocy. Nadzwyczajna historia współczesnej Rumunii
3 tyg. temu
Czytamy w weekend. 12 kwietnia 2024
@Jeanne słyszałem, że to cudeńko 😉 ech, chyba muszę zrobić come back do jego książek 😓 Póki co   Obrona Łużyna Obrona Łużyna  Splendor Splendor  Zaproszenie na egzekucję Zaproszenie na egzekucję
3 tyg. temu
Pomocy, szukam książki :)
Witam, poszukuję książki młodzieżowej lub nawet dziecięcej, czytanej ponad 8 lat temu, której głównym bohaterem był młody chłopiec. W moich wspomnieniach pojawia się karczma na rozdrożu, gadający kot przy kominku, dziewczynka dokuczająca chłopcu (pamiętam, że zjadła mu śniadanie ;d). Nie jestem pewna ale wydaje mi się też, że bohater ten podróżował statkiem i właśnie...
25 tyg. temu
Pokazuje 6 z 51