Afrodyta z leśnego jeziora

Gail Whitiker Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Tajemnice Opactwa Steepwood (tom 5) Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
A most improper proposal
Anna Kruczkowska
Harlequin
romans Anglia Harlequin Harlequin Romans Historyczny las jezioro Afrodyta uczucia emocje związek miłość nauczycielka
A most improper proposal
Tajemnice Opactwa Steepwood (tom 5)
literatura obyczajowa, romans
Anna Kruczkowska
Harlequin Romans Historyczny

Lekka i przyjemna historia miłości Desiree i Sebastiana. Miło spędziłam przy niej czas. Polecam

2019

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w...

Przyjemna lektura na wieczór.

• Romans historyczny
  • Romanse historyczne
  • Harlequin
  • Historyczna
  • Cykle
  • Whitiker Gail

Dodaj cytat z książki Afrodyta z leśnego jeziora