Ścigana

Okładka książki Ścigana Veronica Sattler
Okładka książki Ścigana
Veronica Sattler Wydawnictwo: Da Capo Seria: Nie chowaj tej książki przed żoną! I tak kupi sobie nową! literatura piękna
Nie chowaj tej książki przed żoną! I tak kupi sobie nową!
Dangerous Longing
Da Capo
1990-01-01
1990-01-01
837157231X
Anna Uszyńska
noc las miłość rozbójnik wyspa uczucia zemsta

Do pewnego momentu ciekawie było i romantycznie, trochę historii, ale potem wszystko zaczęło być nużące i mdłe.
Autorka zaczęła rozwodzić się nad uczuciami bohaterów, czyli powtarzające się rozważania, nieciekawe opisy damskich strojów , po prostu nudy.

Jestem ciekawa jak wyglądają lekcje historii w angielskich szkołach. Czy skala okrucieństwa wobec Irlandczykow jest przedstawiona właściwie...

Jednak najbardziej zadziwia mnie matka głównej bohaterki. Jak bardzo trzeba być zimnym aby pozwolić skatowac swoją córkę? To jak władza, ego i pieniądze mogą wpłynąć na człowieka ciągle mnie zaskakuje.

Książkę ocenilam dość słabo jak na swój standard bo mocno zdenerwowało mnie zakończenie. Tak dobrze rokujace charaktery bohaterow, a końcówka jakby się autorce gdzieś spieszylo.
Nie mogę też uwierzyć jak Marnie mogła nie zwierzyc się przyjaciółce, siostrze prawie, z tego co zrobił jej hrabia. Cierpiała przez prawie trzy miesiące w letargu i nikt nie próbował tego wyjaśniać. Potem nagle jedną rozmową z Ianem wszystko zapomina i nawet gotowa jest uprawiać seks. Kupy się to nie trzyma.
Albo na przykład jak to możliwe że najpierw przez 3 miesiące Sean i Ian nie mogą uratować Adriany z domu matki, A później nikt nawet nie interesuje się dwoma trupami? Badz co bądź zginął hrabia i faworyta króla!

Nie jestem autorką ani znawcą literatury jednak ten romans i tak jest dość dlugi więc można było to dopracować. Nawet 100 stron nie zrobiloby tu różnicy.

Książkę ocenilam dość słabo...

Ot takie sobie romansidełko, mi się nie podobało, ale gusta są różne...

Ot takie sobie romansidełko, mi się nie podobało, ale gusta są różne...

Kupiłem przez omyłkę , bo wiele jest książek o tym tytule . Niestety to nie moja bajka , więc nie oceniam , nie krytykuję , bo romans historyczny jest mi całkiem obcy . Dobrnąłem do połowy i po raz pierwszy się podaje nie doczytawszy do końca .

• Romans historyczny
  • Romans