Ścigana

Veronica Sattler Wydawnictwo: Da Capo Seria: Nie chowaj tej książki przed żoną! I tak kupi sobie nową! literatura piękna
Dangerous Longing
Dangerous Longing
literatura piękna
837157231X
Anna Uszyńska
Nie chowaj tej książki przed żoną! I tak kupi sobie nową!
noc las miłość rozbójnik wyspa uczucia zemsta

Do pewnego momentu ciekawie było i romantycznie, trochę historii, ale potem wszystko zaczęło być nużące i mdłe.
Autorka zaczęła rozwodzić się nad uczuciami bohaterów, czyli powtarzające się rozważania, nieciekawe opisy damskich strojów , po prostu nudy.

Jestem ciekawa jak wyglądają lekcje historii w angielskich szkołach. Czy skala okrucieństwa wobec Irlandczykow jest przedstawiona właściwie...

Jednak najbardziej zadziwia mnie matka głównej bohaterki. Jak bardzo trzeba być zimnym aby pozwolić skatowac swoją córkę? To jak władza, ego i pieniądze mogą wpłynąć na człowieka ciągle mnie zaskakuje.

Książkę ocenilam dość słabo...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ot takie sobie romansidełko, mi się nie podobało, ale gusta są różne...

Dyskusje

• Romans historyczny
  • Romans
  • Rok
  • 2018
  • Nie podobała mi się, nie polecam
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Ścigana