Vasco: Złoto i żelazo

Vasco (tom 1)
komiksy
Barbara Janicka
spisek zbrodnia podróż Rzym

Coś mnie naszło kupować zbiorcze (dziewięć tytułów) wydanie w trzech tomach. Ale nim, odnalazłem w zasobach pierwszy tom wydany w roku 1990. Przeczytawszy, zrezygnowałem z zakupów. Nie to żeby jakaś tam tragedia była, ale po prostu nic specjalnego. Prosta historia buntu przeciw władzy w czternastowiecznym Rzymie widziana od strony aspektu finansowania. Fabuła ze zwrotami...

• Komiksy
  • Komiks
  • Komiksy
  • 1i) Komiks
  • Z biblioteki miejskiej: filia dla dzieci
  • Historyczne
  • Z dzieciństwa i młodzieżowe