Vasco: Złoto i żelazo

1990-01-01
48 min.
Barbara Janicka
spisek zbrodnia podróż Rzym

Coś mnie naszło kupować zbiorcze (dziewięć tytułów) wydanie w trzech tomach. Ale nim, odnalazłem w zasobach pierwszy tom wydany w roku 1990. Przeczytawszy, zrezygnowałem z zakupów. Nie to żeby jakaś tam tragedia była, ale po prostu nic specjalnego. Prosta historia buntu przeciw władzy w czternastowiecznym Rzymie widziana od strony aspektu finansowania. Fabuła ze zwrotami czasem w miarę zgrabnymi, czasem zupełnie od czapy. Narracja też nie pierwszego sortu, dymki, bywa, brzmią zupełnie nienaturalnie. Poza tym, tekstu jest bardzo dużo. Grafika tradycyjna, na poziomie akceptowalnym, z dość przyzwoitym dbaniem o szczegóły.

5/10

Dodaj cytat z książki Vasco: Złoto i żelazo