Pierwszy interaktywny e-book popularnej trenerki Adrianny Palki - pobierz za 1 zł!

LubimyCzytać LubimyCzytać
19.05.2015

Trenerka Adrianna Palka zakłada elegancką sukienkę i szpilki i udowadnia, że można ćwiczyć nawet przy biurku w pracy. Książka Skok po zdrowie! Biuro zawiera propozycje zdrowych dań, przekąsek i koktajli, ale przede wszystkim zestaw ćwiczeń dedykowanych wszystkim osobom wykonującym pracę biurową.

Wyrwij się zza biurka!

Książka "Skok po zdrowie! Biuro" to publikacja dedykowana osobom pracującym za biurkiem. Adrianna Palka udziela w niej wskazówek, jak zmienić swoje życie na bardziej aktywne, proponuje zdrowe nawyki żywieniowe i podsuwa ciekawe przepisy. Autorka dostrzega najczęstsze wymówki powstrzymujące nas przed podjęciem aktywności fizycznej, stara się zmienić nastawienie czytelnika, motywować go i zachęcić do zmiany stylu życia. Przede wszystkim jednak udowadnia, że miejsce pracy wcale nie stanowi przeszkody w podejmowaniu choćby minimalnego wysiłku fizycznego. Proponuje zestaw oryginalnych ćwiczeń możliwych do wykonania w warunkach biurowych. Na jesień planowana jest kolejna część serii – dla nowej grupy czytelników.

E-book "Skok po zdrowie! Biuro" dostępny jest tylko w wersji elektronicznej i został przygotowany formacie EPUB-3, co umożliwiło umieszczenie w książce elementów interaktywnych: w przepisach kulinarnych każdy czytelnik może sprawdzić ilości składników na 1, 2 lub 4 porcje dania, a na końcu rozwiązać krótkie testy dotyczące stylu życia i odżywiania. 

ADRIANNA PALKA jest trenerem II klasy lekkiej atletyki, a także instruktorem: pływania, aqua fitnessu, narciarstwa zjazdowego, gimnastyki sportowej, siatkówki, piłki ręcznej oraz indoor cycling. Regularnie bierze udział w rozmaitych kursach i szkoleniach. Adrianna jest również trenerem personalnym Rafała Sonika, tegorocznego zwycięzcy rajdu Dakar. Wraz z siatkarzem Piotrem Gruszką organizuje Rodzinny Friendstraining Camp oraz aktywne warsztaty wyjazdowe Be fit lady. Adrianna Palka jest autorką artykułów i planów treningowych na fitness.sport.pl, w magazynie Lounge, Women’s Health Polska oraz w aplikacji Fitnoteq.

E-book dostępny tylko na woblink.com w cenie  5,99 zł.

UWAGA!

Mamy dla Was 10 e-booków za 1 zł. Wystarczy przy zakupie na woblink.com użyć kodu lubimyskok1. Kod jest ważny dla pierwszych 10 użyć. 
 

Reklama

komentarze [1]

Sortuj:
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
LubimyCzytać 19.05.2015 09:27
Administrator

Zapraszamy do dyskusji.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
zgłoś błąd