Karminowa 
karminoweusta.blogspot.com, https://www.facebook.com/karminowe.usta, https://www.instagram.com/karminowe.usta
status: Czytelnik, ostatnio widziany 5 dni temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-06-13 20:11:20
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam

Magdalena Kordel to pisarka, którą miałam okazję poznać osobiście. To naprawdę ciepła i pogodna osoba, dokładnie taka jak jej książki. Znam jej wszystkie powieści i opowiadania. Mam je nawet na półce w biblioteczce, tworzą piękną kolekcję. Z niecierpliwością czekam na każdą nową książkę. Ucieszyłam się, gdy pod koniec maja w moje ręce wpadła powieść Serce w skowronkach. Jej lekturę rozpoczęłam... Magdalena Kordel to pisarka, którą miałam okazję poznać osobiście. To naprawdę ciepła i pogodna osoba, dokładnie taka jak jej książki. Znam jej wszystkie powieści i opowiadania. Mam je nawet na półce w biblioteczce, tworzą piękną kolekcję. Z niecierpliwością czekam na każdą nową książkę. Ucieszyłam się, gdy pod koniec maja w moje ręce wpadła powieść Serce w skowronkach. Jej lekturę rozpoczęłam dopiero w trakcie długiego czerwcowego weekendu i ukończyłam w tym tygodniu. Ostatnio kiepsko u mnie z czasem na czytanie, Magdalena Kordel po raz kolejny stworzyła świetną historię i normalnie pewnie pochłonęłabym ją w jeden wieczór. Czym oczarowała mnie powieść Serce w skowronkach?

Po pełną recenzję zapraszam tutaj: http://karminoweusta.blogspot.com/2018/06/serce-w-skowronkach-magdalena-kordel.html

pokaż więcej

 
2018-06-03 19:41:43
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam
Autor:
Cykl: Nowakowie (tom 1)

Krzysztof jest głową rodziny, która dba o jej utrzymanie. Mężczyzna piastuje intratne stanowisko i stara się zapewnić byt swojej żonie oraz dzieciom. Małgorzata opiekuje się 3 nastolatków i 1 szkrabem. Stara się być żoną idealną. Nie tylko dba o dzieci, ale też o swój wygląd. Pragnie bowiem podobać się swojemu mężowi. Pomimo upływu czasu chce być dla niego atrakcyjna fizycznie. Małgorzata nie... Krzysztof jest głową rodziny, która dba o jej utrzymanie. Mężczyzna piastuje intratne stanowisko i stara się zapewnić byt swojej żonie oraz dzieciom. Małgorzata opiekuje się 3 nastolatków i 1 szkrabem. Stara się być żoną idealną. Nie tylko dba o dzieci, ale też o swój wygląd. Pragnie bowiem podobać się swojemu mężowi. Pomimo upływu czasu chce być dla niego atrakcyjna fizycznie. Małgorzata nie jest kobietą, która się zapuściła, skupiła na dzieciach i zapomniała o swoim mężczyźnie. Nic z tych rzeczy. Niestety, pewnego dnia odkrywa, że Krzysztof romansuje.

Po pełną recenzję zapraszam tutaj http://karminoweusta.blogspot.com/2018/06/nowakowie-kruchy-fundament-barbara-sek.html

pokaż więcej

 
2018-06-02 12:40:30
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam

Obca w świecie singli to historia dwóch rodzin. Karoliny, Patryka i Lenki oraz Agnieszki, Jakuba i Martynki. Patryk i Jakub nie poświęcają swoim bliskim należytej uwagi. Zarówno Karolina, jak i Agnieszka mocno tęskni za swoją drugą połowką. Pragnie się do niej przytulić wieczorem, mieć blisko siebie ukochanego człowieka. Jest to jednak trudne, gdyż Patryk i Jakub spędzają całe dnie w... Obca w świecie singli to historia dwóch rodzin. Karoliny, Patryka i Lenki oraz Agnieszki, Jakuba i Martynki. Patryk i Jakub nie poświęcają swoim bliskim należytej uwagi. Zarówno Karolina, jak i Agnieszka mocno tęskni za swoją drugą połowką. Pragnie się do niej przytulić wieczorem, mieć blisko siebie ukochanego człowieka. Jest to jednak trudne, gdyż Patryk i Jakub spędzają całe dnie w restauracji, w której pracują. Kierują nimi jednak różne pobudki. Patryk ucieka w pracę i ramiona kochani. Jakub pracuje ponad siły, by zadowolić przyszłego teścia i zyskać świetnie prosperującą restaurację.

pokaż więcej

 
2018-05-19 15:20:24
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam

"Cała ja" to naprawdę świetnie skonstruowana powieść obyczajowa, która wciąga od pierwszej strony. Tematyka tej książki jest mi niezwykle bliska, wiąże się bowiem z miłością, przyjaźnią i problemami, które spotykają każdego z nas. Z przyjemnością przeczytam wcześniejsze powieści Augusty Docher. Niestety, wcześniej nie miałam do czynienia z jej twórczością.

Po pełną recenzję zapraszam tutaj:...
"Cała ja" to naprawdę świetnie skonstruowana powieść obyczajowa, która wciąga od pierwszej strony. Tematyka tej książki jest mi niezwykle bliska, wiąże się bowiem z miłością, przyjaźnią i problemami, które spotykają każdego z nas. Z przyjemnością przeczytam wcześniejsze powieści Augusty Docher. Niestety, wcześniej nie miałam do czynienia z jej twórczością.

Po pełną recenzję zapraszam tutaj: http://karminoweusta.blogspot.com/2018/05/caa-ja-augusta-docher.html

pokaż więcej

 
2018-05-02 13:39:45
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam

Najlepsza powieść obyczajowa, jaką czytałam ostatnio. Wciągnęła mnie już od pierwszej strony. Wzruszyłam się, czytając o miłości Alicji i Janka. Łzy same płynęły po moich policzkach. Ta książka przypomniała mi o moich własnych przyjemnych doświadczeniach i potędze uczucia, które zrodziło się równo rok temu. Jeśli lubicie powieści o miłości, które są pełne ciepła i nastawiają pozytywnie do... Najlepsza powieść obyczajowa, jaką czytałam ostatnio. Wciągnęła mnie już od pierwszej strony. Wzruszyłam się, czytając o miłości Alicji i Janka. Łzy same płynęły po moich policzkach. Ta książka przypomniała mi o moich własnych przyjemnych doświadczeniach i potędze uczucia, które zrodziło się równo rok temu. Jeśli lubicie powieści o miłości, które są pełne ciepła i nastawiają pozytywnie do życia, koniecznie musicie sięgnąć po debiutancką książkę Anny Płowiec. Spodobało mi się, że akcja rozgrywa się w klimatycznym Krakowie, autorka rozważnie wykorzystuje opisy. Nie jest to z pewnością słowotok znany z powieści Doroty Gąsiorowskiej. Akcja toczy się wartko. Z czystym sumieniem mogę napisać, że to najlepsza powieść obyczajowa tego roku.

pokaż więcej

 
2018-04-15 17:34:54
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam

Dorota Gąsiorowska to jedna z moich ulubionych pisarek, której twórczość śledzę namiętnie. Zawsze, gdy wydaje kolejną książkę, wiem, że muszę ją przeczytać. Tak było też i tym razem. Dziewczyna ze sklepu z kapeluszami to niezwykle intrygująca lektura, która przypadła mi do gustu. Muszę przyznać, że długo nie mogłam rozwikłać rodzinnych tajemnic głównej bohaterki, ponieważ te okazały się... Dorota Gąsiorowska to jedna z moich ulubionych pisarek, której twórczość śledzę namiętnie. Zawsze, gdy wydaje kolejną książkę, wiem, że muszę ją przeczytać. Tak było też i tym razem. Dziewczyna ze sklepu z kapeluszami to niezwykle intrygująca lektura, która przypadła mi do gustu. Muszę przyznać, że długo nie mogłam rozwikłać rodzinnych tajemnic głównej bohaterki, ponieważ te okazały się nieoczywiste. To miła odmiana po serii lektur, które były przewidywalne i sztampowe.

Po szczegółową recenzję zapraszam na http://karminoweusta.blogspot.com/2018/04/dziewczyna-ze-sklepu-z-kapeluszami.html

pokaż więcej

 
Moja biblioteczka
91 90 298
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (6)

Ulubieni autorzy (7)
Lista ulubionych autorów
zgłoś błąd zgłoś błąd