Veroniqusia 
zakochanawksiazkach.pl, facebook.com/zakochana.w.ksiazkach.blog
Bezgranicznie kocha książki i truskawki. Uwielbia muzykę i płatki kukurydziane, które (najczęściej czytając) spożywa nałogowo. Zwolenniczka starego wyglądu LC, a teraz także steampunkowego :) Sentymentalistka, marzycielka, a od dwóch lat także zapalona blogerka.
kobieta, status: Oficjalna recenzentka, dodała: 6 książek i 25 cytatów, ostatnio widziana 7 tygodni temu

Oficjalne recenzje

07-11-2016
Oficjalna recenzja

„Kamień i sól” to druga część serii „Ogień i woda” autorstwa Victorii Scott. Ponownie mamy do czynienia z motywem gry, w której zwycięzca może być tylko jeden – gracze rywalizują ze sobą w morderczych warunkach i stawiają czoła coraz to trudniejszym wyzwaniom.

11-10-2016
Oficjalna recenzja

Zaczyna się boleśnie wręcz szablonowo. Nieuleczalnie chora dziewczyna, nowy chłopak w sąsiedztwie i powoli kiełkujący romans. Pozostaje jedynie robić zakłady, czy nastąpi cudowne uzdrowienie i cukierkowy happy end, czy może jednak tragiczne, wyciskające łzy zakończenie. Tym bardziej pozytywnie zaskakujący jest kierunek, który w pewnym momencie obiera historia.

19-08-2016
Oficjalna recenzja

Nie ma tutaj wybuchów, morderstw, pędzącej akcji. Jest tylko mała, ciekawa świata dziewczynka i jej otoczenie, a mimo to „Tylko w mojej głowie” potrafi wciągnąć jak najlepszy kryminał. Historia opowiedziana przez Sharon M. Draper uwrażliwia. Daje do myślenia i zmienia nasz stosunek do wielu spraw, bo wobec protestu Melody nie można przejść obojętnie.

09-08-2016
Oficjalna recenzja

Na początku pomyślałam, że ta książka będzie absurdalna. Przeszczep głowy do innego ciała? Brzmi co najmniej dziwnie. Teraz już wiem, że o wiele lepszym określeniem jest: zaskakująco oryginalna. W czasie, gdy rynek zalewają kolejne powieści young adult, trudno stworzyć coś ciekawego i zdumiewającego, coś, czego wcześniej nie było.

08-08-2016
Oficjalna recenzja

Trylogię Mrocznych Umysłów autorstwa Alexandry Bracken zwieńczyła ostatnia i zarazem najlepsza część - „Po zmierzchu”. Jednak niecały rok po jej premierze ukazuje się „Przez ciemność”, dodatek zawierający trzy opowiadania, z których jedno było już wcześniej publikowane w formie elektronicznej. Czy rzeczywiście były potrzebne i wniosły coś do uniwersum? 

Teraz czytam
 • Kiedy odszedłeś
  Kiedy odszedłeś
  Autor:
  Książka nagrodzona tytułem Książki Roku 2016 lubimyczytać.pl w kategorii Literatura obyczajowa, romans. Nie myśl o mnie za często… Po prostu żyj dobrze. Po prostu żyj. Tyle że Lou nie ma pojęcia,...
  czytelników: 13146 | opinie: 765 | ocena: 7,02 (6054 głosy) | inne wydania: 4
 • Równoumagicznienie
  Równoumagicznienie
  Autor:
  Jest to opowieść o tym, czym jest magia i dokąd zmierza, a co ważniejsze, skąd przychodzi i po co. Przedstawiona historia nie pretenduje do odpowiedzi na wszystkie te pytania, może jednak pomóc w wyja...
  czytelników: 141 | opinie: 4 | ocena: 7,14 (73 głosy)
 • Tysiąc jesieni Jacoba de Zoeta
  Tysiąc jesieni Jacoba de Zoeta
  Autor:
  Nowa powieść autora Atlasu Chmur. • Książka Roku wg New York Times • Nagroda 2011 Commonwealth Writers' Prize • Nominacja Man Booker Prize for Fiction 2010 • Best Books of the Year wg Magazynu Time. ...
  czytelników: 2067 | opinie: 110 | ocena: 7,6 (548 głosów) | inne wydania: 1

Pokaż biblioteczkę
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)

Ta lista aktywności nie zawiera jeszcze żadnych informacji!

Moja biblioteczka
674 323 4703
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (122)

Ulubieni autorzy (11)
Lista ulubionych autorów
Ulubione cytaty (322)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd