Doskonała prezentacja. Sztuka skutecznego przekazu

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Odkryj tajniki sztuki skutecznego przekazu * Jak długo powinna trwać prezentacjaa * Jak dobrać kolorystykę i elementy graficzne do tematu prezentacjia * Jak profesjonalnie przygotować się do prezentacjia Właściwie przygotowana i skuteczna prezentacja powinna być czytelna, estetyczna i atrakcyjna. Powinna uzupełniać wypowiedź prelegenta i pomagać mu w wystąpieniu, nie dekoncentrując słuchaczy. Aby stworzyć dobrą prezentację, wcale nie trzeba posiadać specjalistycznej wiedzy na

Marta Budniak | 2010-12-09
litpawel | 2015-07-28