Dyskusje o książce Stado

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Pamiętam, że....ale nie pamietam tytułu książki
Hej, szukam trylogii książek typu romans . Czytałam kilka lat temu i za nic nie mogę sobie przypomnieć tytułu. Część 1 nie mogę sobie przypomnieć o czym była. Część 2. Dwóch mężczyzn poznaje na przyjęciu kelnerkę i zapraszają, ja do łóżka . Jeden z nich się nią zauroczył i szukał jej po całym mieście, aż znalazł ją w przytułku dla bezdomnych . Część 3. Drugi mężczyzna z...
23 godz. temu
52 książki w 2020 roku
61/82    Mężczyzna z silosu Mężczyzna z silosu
1 rok temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (LISTOPAD 2019)
Biblioteka:  Stalker Stalker  Biegnij Biegnij  Coś do ocalenia Coś do ocalenia  Serce meduzy Serce meduzy
4 lata temu
10 rocznica śmierci Williama Whartona
Ja zakochałam się w  Werniks Werniks. Od tamtego, dawnego czasu przeczytałam bardzo wiele Jego książek, mnóstwo polubiłam, doceniłam, do wielu wracam. Ale "Werniks" ze mną mieszka cały czas, nie wiem dlaczego. Po prostu jest, pomiędzy innymi, zawsze na wierzchu.
5 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (WRZESIEŃ 2018)
Tak, 12 zł przesyłka 13 monitorowana
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Maj 2017 )
A gdzie i w jakiej cenie dorwałaś "Atlas chmur" w tym wydaniu? :) Pytam, bo szukam dla siebie, a wszędzie ceny zwalają z nóg :(
6 lata temu
Pokazuje 6 z 16