Samuel Beckett

Okładka książki Samuel Beckett Marek Kędzierski
Okładka książki Samuel Beckett
Marek Kędzierski Wydawnictwo: Wiedza Powszechna Seria: Profile językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Profile
Wiedza Powszechna
1990-01-01
1990-01-01
Samuel Beckett Teatr

Okładka książki Pułapka Becketta Marek Kędzierski, Krzysztof Myszkowski
Pułapka Becketta Marek Kędzierski, K...
Okładka książki Kwartalnik Artystyczny nr 4/2014 (84) Jehuda Amichaj, Samuel Beckett, Julia Hartwig, Zbigniew Herbert, Marek Kędzierski, Giacomo Leopardi, Marcel Proust, Redakcja Kwartalnika Artystycznego
Kwartalnik Art... Jehuda Amichaj, Sam...

"Rodzina, praca, trzecia ojczyzna, dupy, forsa, sztuka i natura, sumienie, zdrowie, mieszkanie, Bóg i ludzie - same klęski" - Sam Beckett

• Literaturoznawstwo/Teorie Literatury
  • Teatr