AQQ - Magazyn komiksów, nr 3 (24) / czerwiec 2001

Wydawnictwo: Zin Zin Press
magazyn komiksowy
czasopisma

64 strony w tym 8 stron kolorowej KOMIXORAMY oraz plakat z Oskarem, a w numerze znakomite kolorowe kawałki: Mikropolis Gawronkiewicza i Wojdy, Oskar Rebelki i Szneidera oraz - uwaga! - fragment serii Przygód Praktycznego Pana Tadeusza Baranowskiego. Zwraca uwagę kolorowa okładka "Komixoramy" autorstwa Filipa Myszkowskiego i Szymona Stelmaszyka. W części czarno-białej nie zabrako Więźnia. Ciekawa jest nowelka debiutującego w AQQ Antoniego Serkowskiego o pojedynku Zawiszy Czarnego z Janem Aragońskim. Poza tym "Bagna Larkadii" znane ze stron Gildii i westernowy żart "Nietypowa robota". Są też dalsze przygody Pifita, autorstwa Igora Baranko. W części publicystycznej duże omówienia "Mausa" i "Kajtka i Koka w kosmosie" wraz z wywiadami z wydawcami tych pozycji oraz rozmową z Januszem Christą. Można poczytać też o perypetiach Tytusa, wizycie Kasprzaka w Warszawie, najdroższych komiksach w Polsce, poznać typowego czytelnika komiksów. Oprócz tego mnóstwo informacji z kraju i ze świata oraz recenzji.

źródło opisu: http://www.aqq.com.pl/archiwalne/aqq24.html

źródło okładki: http://www.aqq.com.pl/archiwalne/aqq24.gif

• Tabu
  • Lego. Jak pokonać kryzys, zawojować świat i zbudować potęgę z klocków
  • Tylko dla dorosłych
  • Nasze miejsce
  • Ceremonia
  • Lilana
  • Jej drugie życie
  • Pokuta
  • Kiedyś się odnajdziemy
  • Mój rok relaksu i odpoczynku
  • W jego oczach
  • Zjazd absolwentów
  • Chłopak, którego nie było
  • Rana
  • Wkręceni
  • (Nie)młodość. Czy kobiecość ma termin ważności?
Tabu
Bernadeta Prandzioch

7,56 (9 ocen i opinii)
Lego. Jak pokonać kryzys, zawojować świat i zbudować potęgę z klocków
Niels Lunde

7,1 (71 ocen i opinii)
Kiedyś się odnajdziemy
Gabriela Gargaś

8,48 (31 ocen i opinii)
Mój rok relaksu i odpoczynku
Ottessa Moshfegh

7,09 (328 ocen i opinii)
Wkręceni
Steve Cavanagh

8,56 (27 ocen i opinii)
(Nie)młodość. Czy kobiecość ma termin ważności?
Natasza Socha

7,73 (11 ocen i opinii)
Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!