rozwiń zwiń

Dyskusje o książce O ziołach i zwierzętach

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
52 książki w 2024 roku 🙂
Dziękuję wszystkim :) Trzymam kciuki za wasze wyzwania również i oby nigdy nie zabrakło nam listy książek do przeczytania :)))
3 dni temu
6 książek do czytania w pełnym słońcu
W pełnym słońcu włącza mi się głównie chęć na  lekkie, niedające wcale do myślenia książki. Czyli np. komedie kryminalne, obyczajowe, horrorowe, romantyczne itd. itd. Tzw. ambitna literatura, rzadko wpada do mojej  letniej kolejki.
1 tydz. temu
Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2022. Temat na luty
Leśne morze - cudowna opowieść. Cieszę się, że jeszcze ktoś czyta Neverly'ego🤗
1915
13 tyg. temu
Czytelnicze podsumowanie 2023 roku
Przeczytałam 111 książek: kryminał, sensacja, thriller - 37 książek, 14591 str. literatura obyczajowa , romans - 22 książki- 8152 literatura piękna - 9 książek- 3484 poradniki -3 książki - 849 fantasy, science fiction - 3 książki - 1959 Oraz pojedyncze lub podwójne z działu: klasyka, opowieści dla młodszych dzieci, bajki, poradniki dla rodziców, powieść przygodowa,...
15 tyg. temu
Najpiękniejsze okładki książek
Hwang S.M. "O kurze, która opuściła podwórze" Zauroczyła mnie ta okładka! Brawo dla Joanny Rusinek.
30 tyg. temu
Czytamy w weekend
Hej Kochani! Zapraszam do wypełnienia mojej ankiety. Będę bardzo wdzięczna. Miłego dnia :) https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe-eLJvrHWoUSXqNDiEjOcRKFTg0UKXgvD8Abh9eiEtl3F6HQ/viewform?usp=sf_link
2 lata temu
Pokazuje 6 z 9