Soul Eater tom 21

Tłumaczenie: Paweł Dybała
Cykl: Soul Eater (tom 21)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
ソウルイーター
komiksy

Soul Eater to przebojowa seria, odkrywająca przed czytelnikiem pełną humoru historię uczniów szkoły prowadzonej przez... Śmierć we własnej osobie. Uczniowie placówki stoją przed niezwykle trudnym zadaniem: muszą stworzyć dla swego dyrektora potężną broń zwaną Death Scythe, czyli Kosą Śmierci. Jak tego dokonać? Niektórzy uczniowie to mistrzowie broni, inni mają zdolność przekształcania się w broń, którą władają mistrzowie. Dobierając się w zespoły dwu lub trzy osobowe mają jeden cel - na początku zdobyć 99 dusz złych ludzi, a na końcu duszę jednej wiedźmy. Każda dusza złego człowieka zwiększa moc danej broni. Przypieczętowanie duszą wiedźmy, pozwala takiej broni być używaną przez Śmierć.

Soul Eater to niezwykle udana mieszanka groteski, humoru, przygody oraz intrygi. Świetnie wykreowani bohaterowie, wciągająca fabuła i świetna kreska sprawiają, że przy tej serii nie sposób się nudzić!

źródło opisu: www.jpf.com.pl

źródło okładki: www.jpf.com.pl