Dyskusje o książce Oskarżenie. Opowieści totalitarne

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Czy to rzetelne i obiektywne źródło wiedzy o starożytnej Grecji? Ostatnio zaczęłam się mocno interesować starożytnością i szukam ciekawych pozycji.
2 lata temu
Czytamy w weekend
Oj, to faktycznie. Ja obecnie mam pracę on-line, więc tego czasu na czytanie zostaje więcej, bo odpadają dojazdy do pracy. Jestem ciekawa Twojej recenzji po przeczytaniu "Opowiadań Kołymskich". Pozdrawiam cieplutko Ciebie i wszystkich zaczytanych :-)
3 lata temu
Czytamy w weekend
Właśnie skończyłam  Pachnidło Pachnidło. 10/10, dawno nie czytałam tak wspaniałej książki.
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LISTOPAD 2018)
http://lubimyczytac.pl/polka/586550/oddam-za-koszt-wysylki/szczegoly Oddam książki za koszt wysyłki - cennik wg Poczty Polskiej. Zapraszam na priv :-)
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (PAŹDZIERNIK 2018)
Witam, chetnie zamienie sie na zycie po dunsku :) Mam do zaoferowania: "Kiedy na mnie patrzysz" - Agata Czykierda "droga do domu" - Gargaś "Zgoda na szczescie" - Ficner - Ogonowska "szkola żon" - witkiewicz "jedenascie godzin" - Paulina Simons ""obudz sie kopciuszku " - Natalia Sońska " Tylko mnie popros" - Sylvia Day " ostatni tacy przyjaciele"v - Tomasz lach "Na...
Czytamy w weekend
Skończę  Z zimną krwią Z zimną krwią Zacznę  Osobliwy dom pani Peregrine Osobliwy dom pani Peregrine
Pokazuje 6 z 9
Zobacz kolejne