rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Jako wielbiciel Pana Samochodzika nie mogę nie przeczytać: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4918603/zbigniew-nienacki-vs-charles-dickens Jestem w połowie i bardzo się mi podoba.
Czytamy w weekend
Nie czytałem JESZCZE Diuny, ale jest na mojej liście i czuję, że mi się spodoba. Obejrzałem ostatnio starą ekranizacje i byłem zszokowany jak bardzo mnie rozczarowała. Ale jestem ciekaw Twojej opinii. Bardziej niż fryzura Stinga może rozpraszać jego goła klata :P
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (PAŹDZIERNIK 2019)
Od 11 dni mamy listopad i nowy wątek ;)
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (KWIECIEŃ 2019)
Wymienię/Sprzedam: (większość w przedziale cenowym 10-15zł)  Przyjaciółka z młodości  Taniec szczęśliwych cieni  Wyścig śmierci  Monument 14. Odcięci od świata  Ocaliła mnie łza  W cieniu Pałacu Zimowego
Wyzwanie czytelnicze LC – temat na marzec
Wyzwanie kwietnia-Jojo Moyes, Zanim się pojawiłeś. Siłą rozpędu przeczytałam też dwie następne części, nie sfilmowane: Kiedy odszedłeś i Moje serce w dwóch światach.
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Październik 2018)
Allegro :  Mój książę Mój książę  Ślubny skandal Ślubny skandal  Sekretny pamiętnik Mirandy Cheever Sekretny pamiętnik Mirandy Cheever  Co słychać w Londynie
5 lata temu
Pokazuje 6 z 16