MegaGiga 1/2008: Gra w zielone

Cykl: MegaGiga (tom 9)
Wydawnictwo: Egmont Polska
komiksy
Jacob

Nad Kaczogrodem rozpętała się burza stulecia. Z nieba leją się potoki wody, kto żyw próbuje skryć się przed deszczem. Tymczasem w gmachu Biblioteki Niepublicznej trzech tropicieli prawdy natyka się na prawdziwy skarb. Wujek Sknerus jest już oczywiście w drodze...Ta i inne historie w najnowszym numerze MegaGiga, zatytułowanym Gra w zielone. 448 stron komiksowych historii o Kaczorze Donaldzie, Myszce Miki i innych disneyowskich bohaterach!

źródło opisu: własne

źródło okładki: własne