Czołgi Wojska Polskiego. 1939-1945 vol.1

Wydawnictwo: Militaria
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
9788372198990

Książka opisuje czołgi lekkie i średnie stosowane przez WP zarówno na wschodzie jak i na zachodzie.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: http://militaria.net.pl/pl/glowna/148-czolgi-wp-19...»

Marcin Kowalczyk | 2016-06-15
Przeczytana: 15 czerwca 2016

Kolejną monografię połknąłem w drodze powrotnej. Podróże służbowe to fajna rzecz, pozwalająca nadrobić zaległości w książkach "za małych na długie wieczory".
Jest to kolejna schematyczna monografia. Wydana na kredowym papierze z dużą ilością zdjęć i rysunków. Wiadomości podane w formie skondensowanej dla znawców tematu odpowiedniej. Na końcu kilka kolorowych plansz.
Otwierasz, czytasz porównujesz. Czas leci i pociąg mija kolejne stacje. Potem odkładasz na półkę, by sięgnąć w celu przypomnienia jakieś ważnej danej, przy okazji czytania innych publikacji. Małe zwięzłe i na temat.

Na półkach