Nadchodzą dinozaury

Wydawnictwo: Debit
LubimyCzytać

Książka przekazuje młodym pasjonatom rzetelną wiedzę o prehistorycznych gadach - przedstawia najciekawsze grupy dinozaurów, w tym najzacieklejsze drapieżniki i spokojne olbrzymy. Z tej książki wyskakują dinozaury! Rogate, zębate, uzbrojone i groźne. Trójwymiarowe modele wyglądają jak najprawdziwsze, autentyczne bestie! Kto się odważy otworzyć książkę, ten może wyjąć wszystkie sześć dinozaurów, ustawić je na stole i rozpocząć świetną zabawę.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!