Gigant 2/2009: Spisek niedoskonały

Wydawnictwo: Egmont Polska
kaczor donald, humor, przygoda
komiksy
Jacob

Ja cię kwaczę! Skarbiec nigdy nie był w takim niebezpieczeństwie! Czy w ogniu czarów Magiki Sknerus zdoła odeprzeć atak Braci Be, by ocalić swoją świątynię? Trudno orzec, zwłaszcza że musi jeszcze zdusić bunt własnej gotówki! Ta i inne historie w najnowszym numerze Giganta, zatytułowanym Spisek niedoskonały. 256 stron komiksowych historii o Kaczorze Donaldzie, Myszce Miki i innych...

Ta i inne historie w najnowszym numerze Giganta, zatytułowanym Spisek niedoskonały. 256 stron komiksowych historii o Kaczorze Donaldzie, Myszce Miki i innych disneyowskich bohaterach.

źródło opisu: Egmont Polska, 2009

źródło okładki: https://www.sklep.gildia.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!