Absolute Boyfriend #6

Cykl: Absolute Boyfriend (tom 6)
Wydawnictwo: Viz Media
Zettai Kareshi (絶対彼氏。)
komiksy
angielski

Riiko has chosen her one true boyfriend, but she finds her life changing quickly after her decision is made. Will Riiko and her boyfriend have their happily-ever-after?

źródło opisu: VIZ Media, 2008

źródło okładki: https://www.viz.com/

książek: 1900
Gwathgor | 2016-04-27
Przeczytana: 28 kwietnia 2016

Chyba zaczynam rozumieć, jak można lubić romansowe shoujo. Owszem, nie jest to lektura najwyższych lotów czy jakoś szczególnie porywająca, ale po prostu cholernie miło się toto czytało i po skończeniu jednego tomu aż się chciało brać za kolejny. Akcja prościutka, ale przyzwoita, Elementy Komiczne naprawdę bawią, postacie sympatyczne i da się im kibicować (chociaż i tak Gaku kradnie głównemu trójkącikowi każdą scenę, w której się pojawi :D), aż by się chciało więcej tego dobra.