Son of M #1

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Son of M". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Marvel Comics
Son of M #1
komiksy
angielski
Regalia

Czy zastanawialiście się, co byście zrobili, gdyby zawalił wam się cały świat? Quicksilver tego doświadczył po wydarzeniach w House of M. Na świecie zostaje jedynie garstka mutantów, jednak On nim nie jest. Pietro Maximoff, syn Magneto, najszybsza osoba na całym świecie, nie można go było otruć, nie mógł się upić, jego metabolizm radził sobie ze wszystkim. Świat był dla niego zbyt wolnym, ale co się stanie, kiedy to On zwolnił? Czy nadąży za światem? Czy poradzi sobie jako homo sapiens?

źródło opisu: http://www.ookamireunion.com.pl/projekty_sonofm.php

źródło okładki: http://www.ookamireunion.com.pl/projekty_sonofm.php