Dyskusje o książce Seksualność w średniowiecznej Europie

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
52 książki w 2023 roku :-D
63/52   Rey Blanco. Biały Król Rey Blanco. Biały Król 64/52  Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach 65/52  www.1939.com.pl
16 tyg. temu
Czytelnicze podsumowanie 2023 roku
Przeczytałam 111 książek: kryminał, sensacja, thriller - 37 książek, 14591 str. literatura obyczajowa , romans - 22 książki- 8152 literatura piękna - 9 książek- 3484 poradniki -3 książki - 849 fantasy, science fiction - 3 książki - 1959 Oraz pojedyncze lub podwójne z działu: klasyka, opowieści dla młodszych dzieci, bajki, poradniki dla rodziców, powieść przygodowa,...
17 tyg. temu
Książki popularnonaukowe: polecają eksperci – popularyzatorzy nauki i instytucje naukowe
Autor opisuje wpływ komara na różne wydarzenia historyczne. Sama biologia jest tłem do ponownego spojrzenia dlaczego jakaś strona wygrała bitwę pomimo, że miała zdecydowanie mniejsze szanse na zwycięstwo.
25 tyg. temu
Czytamy w weekend
@Topaz każdy człowiek ma talenty i najważniejsze to je rozwijać. Wielkie szczęście, kiedy dziecko ma rodziców, którzy mu poświęcają czas i wspierają🙂
43 tyg. temu
Czytamy w weekend
Książka Chmielarza też mi się podobała. Mam urlop i jest to właśnie idealna lektura na ten letni, beztroski czas. Dlatego nie ma się co sugerować opiniami innych osób, tylko czytać, to co uważamy za stosowne i wyrobić sobie wałsne zdanie.
44 tyg. temu
Czytamy w weekend
Dzięki Anmar :). Pannę Benson przeczytałam z przyjemnością, chociaż początek nie był zbyt porywający, a tu już wiem, że jest odwrotnie :).
47 tyg. temu
Pokazuje 6 z 13