Jak to powiedzieć po słoweńsku. Rozmówki i słownik

Wydawnictwo: Wiedza Powszechna
978-83-214-1365-5
Słowenia, słoweński, język, obcy
Pistacia

Duży wybór zwrotów, zdań oraz pytań i odpowiedzi umożliwiających porozumiewanie się w typowych sytuacjach związanych z nawiązywaniem kontaktów towarzyskich i zawodowych, podróżami, zakwaterowaniem, zwiedzaniem zabytków, zakupami, usługami itp. Scenki dialogowe, słowniczki tematyczne, praktyczne rady i informacje (np. napisy informacyjne i ostrzegawcze, kontakty z policją, rozmowy handlowe i wiele innych). Uproszczony zapis wymowy. Słownik polsko-słoweński. Skorowidz. Poradnik niezbędny na wakacjach i w podróży służbowej.

źródło opisu: www.wiedza.pl

źródło okładki: www.wiedza.pl